REFERENT NÁKUPU s AJ nebo NJ

« Zpět na výběr pozic   |   Lokalita: Brno a okolí   |   Obor: Nákup

Pro našeho významného klienta, společnost se zaměřením na prodej materiálů pro výrobu nábytku, vybavování interiérů a realizaci staveb, hledáme schopného uchazeče na pozici REFERENT NÁKUPU.

Náplň práce:

  • nákup a příjem skladového a objednávkového zboží
  • jednání a úzká spolupráce s dodavateli
  • kontrola plnění objednávek
  • zajištění efektivního a včasného dodání zboží
  • sledování stavu skladových zásob
  • řešení reklamací na dodavatele
  • aktualizace dat v interním informačním systemu

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • přehled v oblasti materiálů pro interiéry a stavby
  • znalost AJ nebo NJ
  • komunikativnost, ochota cestovat
  • vysoké pracovní nasazení a flexibilitu
  • ochotu učit se novým věcem a spolupodílet se na inovativních procesech
  • práce na PC

Nabízíme:

  • motivační ohodnocení v závislosti na výsledcích
  • zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti s celorepublikovou působností
  • služební telefon, stravenky, možnost vzdělávání
  • možnost profesního růstu
  • nástup dohodou

V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte na info@prokariera.cz.