OBCHODNĚ-TECHNICKÝ REFERENT

« Zpět na výběr pozic   |   Lokalita: Brno a okolí   |   Obor: Obchodní pozice

firma našeho klienta byla založena v roce 2004 jako fyzická osoba se zaměřením na výrobu a prodej průmyslového těsnění, ze které v r.2014 vzniká nová obchodní společnost, už s.r.o. Hlavní skupinu zákazníků tvoří průmyslové podniky a velkoodběratelé z oblasti energetického, chemického, petrochemického, papírenského a farmaceutického průmyslu. Pro tohoto klienta nyní hledáme Obchodní manažery.

Náplň práce:

orientace v technických výkresech
oblast strojírenství
- primárně tvoření cenových nabídek, poptávek a objednávek
- práce převážně v kanceláři - občasné služební cesty
- akvizice, péče o svěřenou klientelu
- vhodné i pro absolventy SŠ/VŠ s technickým vzděláním
- možné i
příležitostné zastoupení u CNC stroje

Požadujeme:

SŠ / VŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti v obdobné pozici
- AJ na mírně pokročilé úrovni - alespoň základní komunikace (možnost navštěvování lektora AJ)
- uživatelská práci na PC
- velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
- aktivní přístup k zadaným úkolům, samostatnost
- aktivní řidič – skupina B
- časová flexibilita a ochota cestovat

Nabízíme:

- trvalý pracovní poměr na plný úvazek
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zázemí stabilní firmy

V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte na info@prokariera.cz.