FAKTURANTKA PRO VELKOOBCHOD

« Zpět na výběr pozic   |   Lokalita: Brno a okolí   |   Obor: Účetní pozice

pro našeho klienta, stabilní českou nábytkářskou společnost, hledáme fakturantku pro velkoobchodní účtování. Společnost má na našem trhu mnohaletou tradici. Specializuje se na cenově dostupný jednoduchý nábytek. Pobočky má po celé republice, s centrálou v Brně.

Náplň práce:

- vystavování faktur
- vedení administrativní agendy
- zpracování agendy na PC
- komunikace se zákazníky
- práce v interním programu firmy

Požadujeme:

- SŠ vzdělání - nejlépe ekonomického směru
- práce na obdobné pozici výhodou
- znalost AJ nejlépe na komunikativní úrovni (komunikace prioritně přes maily)
- uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
- spolehlivost, příjemné vystupování, vstřícná komunikace, pozitivní přístup
- organizační schopnosti, pracovní nasazení, schopnost spolupracovat v týmu

Nabízíme:

- přátelský kolektiv
- zajímavá práce v zázemí stabilní společnosti
- nástup možný ihned
- pracoviště v Brně-Modřicích

V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte na info@prokariera.cz.